VOUCHER NA DZIEŃ MAMY

 Wielkimi krokami zbliża się Dzień Mamy! Czy macie już prezent? Jeżeli jeszcze wahacie się, co podarować ukochanej mamie w tak pięknym dniu, podpowiadamy,  

VOUCHER POBYTOWY

Voucher pobytowy pozwala na rezerwację pobytu sanatoryjnego z zabiegami leczniczymi lub  pobytu hotelowego, w dowolnie wskazanym terminie. Do wyboru pozostają dwa nasze obiekty: Sanatorium Uzdrowiskowe „Łączność” oraz Willa Rustykalna. Doskonałe warunki pobytu, zabiegi lecznicze, również na bazie naturalnych surowców solanki i borowiny, basen solankowy, piękne otoczenie, pozwolą obdarowanej osobie odpocząć, zrelaksować się,zregenerować siły i zdrowie.

Po szczegółowe informacje oraz rezerwację pobytu zapraszamy do recepcji sanatorium tel. 54 283 6074, tel. kom. 693 810 825 lub przez pocztę e-mail: rezerwacje@sanatorium-lacznosc.pl.

 Voucher zgodnie z życzeniem wyślemy pocztą e-mailową bądź na wskazany adres, pocztą tradycyjną po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sanatorium.

 VOUCHER PODARUNKOWY MASAŻ & SPA

Voucher Masaż & Spa, to otwarty bilet do krainy relaksu i przyjemności, który możesz podarować w prezencie bliskiej sercu osobie.

Istnieje możliwość wykupienia voucherów o wartości: 200,00, 300,00 i 500,00 zł, lub indywidualnego skomponowania jego wartości, w uzgodnieniu z pracownikiem recepcji.

Wszystkie zabiegi ze strefy masaży i spa wykonywane są w Willi Rustykalnej.

Osoba obdarowana ma całkowitą swobodę w wyborze odpowiedniego dla siebie pakietu zabiegów.

 • Voucher ważny jest 6 miesięcy od daty zakupu i po tym terminie nie będzie realizowany.
 • Voucher upoważnia do skorzystania z powyżej wymienionych usług, zgodnie z obowiązującym cennikiem i jego wartością.
 • Voucher nie podlega wymianie na gotówkę i nie wydajemy z niego reszty w gotówce.
 • Osoba obdarowana może wykorzystać voucher do jego wartości lub zwiększyć jego sumę poprzez dokonanie dopłaty.
 • Voucher można wykupić osobiście w recepcji Sanatorium Uzdrowiskowego „Łączność” płacąc gotówką lub kartą płatniczą.

Można zamówić go również telefonicznie kontaktując się z recepcją sanatorium tel. 54 283 6074, tel. kom. 693 810 825 lub przez pocztę e-mail: rezerwacje@sanatorium-lacznosc.pl. W takim wypadku wysyłamy go pocztą e-mailową bądź na wskazany adres, pocztą tradycyjną po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sanatorium.

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE:

 • Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, a kończy o godzinie.10.00.
 • Zameldowanie: Willa Rustykalna.
 • Posiłki: śniadania w formie bufetu szwedzkiego w Willi Rustykalnej, w Cafe Rustykalna. Obiady i kolacje w jadalni Sanatorium Łączność, porcjowane, podawane do stolika. Odległość między budynkami ok. 30 m.
 • Zabiegi lecznicze wykonywane są w budynku głównym Sanatorium „Łączność”. Dni przyjazdu, wyjazdu, niedziele i święta są dniami bez zabiegów.
 • Strefa basenowa znajduje się w Willi Rustykalnej. Wymagany strój kąpielowy i klapki.
 • Gabinet masażu relaksacyjnego, łóżek wodnych oraz Studio Treningowe Milon 36’ znajdują się w Willi Rustykalnej.
 • Parking na terenie obiektu płatny dodatkowo. Z powodu ograniczonej ilości, nie gwarantujemy dostępności miejsc parkingowych.
 • Decyzją Urzędu Miasta osoba przebywająca na terenie Ciechocinka uiszcza opłatę uzdrowiskową w wysokości 6,00 zł za każdy dzień pobytu, płatną w recepcji sanatorium.
 • Rezerwacji można dokonać telefonicznie: 54 283 60 74 lub 693 210 825, lub e-mail: rezerwacje@sanatorium-lacznosc.pl. Recepcja czynna jest całą dobę.

Po dokonaniu rezerwacji  otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji z ustalonymi warunkami oraz numerem konta, na które należy wpłacić zadatek w wysokości 300 zł.

Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca.

Serdecznie zapraszamy!

Chcę skorzystać z oferty

12 + 12 =