Cennik Basenu

Ceny obowiązują od 02.01.2023.

Korzystanie z basenu solankowego zalecane jest nie tylko przy przewlekłych chorobach narządów ruchu oraz układu oddechowego, ale także dla ogólnego zwiększenia odporności organizmu.Kąpiele solankowe to sposób zarówno na rehabilitację w środowisku wodnym, pobudzenie zdolności obronnych organizmu, regulację krążenia krwi, jak i na relaks dla ciała oraz ducha. Łagodzą napięcie psychiczne, jak i dolegliwości bólowe, a przy tym oczyszczają skórę. Dlatego kuracjuszom naszego sanatorium uzdrowiskowego w Ciechocinku oddajemy do dyspozycji basen solankowy z atrakcjami, a także saunę suchą, łaźnię parową oraz jacuzzi.

Goście przebywający na pełnopłatnych pobytach leczniczych bądź hotelowych mogą korzystać z całej strefy basenowej przez godzinę dziennie bez dodatkowych opłat.

W przypadku osób przebywających na leczeniu w ramach skierowania z NFZ oraz osób spoza sanatorium, wstęp jest dodatkowo płatny.

Basen solankowy Ciechocinek, sauna, łaźnia oraz jacuzzi dostępne są wyłącznie w godzinach otwarcia strefy basenowej, tj. 13:00-21:00, (ostatnie wejście o godz. 19:45). Zgodnie z regulaminem basenu, wszystkich użytkowników obowiązują klapki basenowe antypoślizgowe.

W dniu 1 listopada i wigilię basen nieczynny.

Goście z zewnątrzNFZDzieci 5-16 lat (50%)Dzieci do lat 4
Bilet godzinnyponiedziałek - piątek30 zł25 zł15 złbezpłatnie
weekendy i święta35 zł30 zł17,50 złbezpłatnie
Karnet (15 godzin) ważny 3 miesiące - 350 zł